O nás, vize, proč kůže

Renovace kůže je naše primární činnost, ale nemějte strach, ke všem nabízeným službám přistupujeme s citem a profesionalitou. Jde spíše o možnost využití full servisu jako kompletního KOSMETICKÉHO AUTOSERVISU.

image

NAŠE VIZE a proč zrovna kůže

Vše to začalo dávno v minulosti, při renovacích antického koženého nábytku a došlo to až do automotive oblasti. Oprava kůže je vskutku zajímavým řemeslem, které prakticky vymřelo a proto v dnešní době málokdo ví, že i kůže se dá zachránít. Ale tím, co pro Vás skutečně chceme je profesionální servis, trvanlivé řešení Vašich problémů a vědomí, že se na nás budete moci znovu obrátit kdykoliv si budete jen přát, ač s řešením nedokonalostí, tak i třeba řádným umytím auta. Jde nám především o kvalitu provedených renovací, nejen kvůli Vám, ale i našemu pocitu z dobře odvedené práce. Vaše nadšení je tak naší největší odměnou a vědomím, že naší práci děláme dobře.

O kůži se člověk musí starat, pokud si přeje její dlouhodobou životnost a stejně tomu je i po renovaci. Pokud se u nás zastavíte, budete odjíždět s informacemi jak se nadále o sedačky, volant, palubku, ale i tapce starat a doporučíme tento postup dodržovat, obzváště během prvních 2 let a to i když půjde o málo ježděného veterána. Pokud budete mít tušení, že se do údržby nedonutíte, určitě se u nás zastavte, my Vám s tím kdykoliv pomůžeme a to během prvního roku po kompletní renovaci zcela zdarma (hydratace a pečetění 4x do roka zdarma, nevztahuje se na služby nad rámec garance).

Renovace kůže jako prim, ale poradíme si i se dřevem

Jak již bylo dříve zmíněno, naše specializace a vášeň se soustředí na práci s kůží, kde využíváme bohaté zkušenosti nashromážděné během mnoha let. Nicméně, naším cílem je poskytnout vám úplný servis, aby váš automobil vypadal dokonale ve všech aspektech. Víme, že dokonalost je cíl, který společně sdílíme - ať už pro vaše auto, tak pro nás.
Nabízíme široký spektrum služeb, které sahají daleko za renovaci kůže. Jsme připraveni revitalizovat i starší palubní desky a obložení z pravého dřeva, obnovit lesk chromovaných dílů, a zacházet s povrchy z měkčené gumy a měkčích plastů. Bez ohledu na materiál nebo věk vašeho vozidla, máme zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu, aby vaše auto zářilo novotou.
Pokud vaše vozidlo vyžaduje péči, která přesahuje běžnou renovaci kůže, a zahrnuje i další unikátní materiály a povrchy, jsme tady právě pro vás. Neváhejte se na nás obrátit a prozkoumejte, jak můžeme transformovat váš vůz a dosáhnout společně té pravé dokonalosti, kterou si přejete.

image
image

Honza Filgas

Founder, CEO